مرکز آموزش عالی شهید رجایی تربت حیدریه

گزارش تصویری مراسم هفتگی هیئت رسالت الحسین (ع) /ایران، پرچم دار استکبار ستیزی

حجت السلام تولایی، استاد حوزه تربت حیدریه:ایران الگوی استکبار ستیزی است و در راس محور مقاومت کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و به همین دلیل است که اسرائیل از ما می ترسد.

 به گزارش روابط عمومی دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی تربت حیدریه در مراسم هفتگی هیئت رسالت الحسین (ع) مورخه یکشنبه 21 آبان ماه 1402  حجت الاسلام تولایی اظهار داشت: دولت های مختلف عملکرد متفاوتی نسبت به استکبار نشان داده اند بعضی از آنها سازش حداکثری داشته اند و گاها سازش حداقلی که هر دوی این عملکرد ها طبق توصیه های رهبری خوب نیست و باید استقامت پیشه کرد.

 وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی پرچم استکبار ستیزی را بلند کرده افزود: ایران الگوی استکبار ستیزی است و در راس محور مقاومت کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و به همین دلیل است که اسرائیل از ما می‌هراسد.

 استاد حوزه علیمه با بیان اینکه به تازگی در دانشگاه کتب تاریخی خاصی تدریس می‌شود که نتیجه مطلوبی ندارد تصریح کرد: یک نمونه از این نتایج تاسف بار، موضوع کوروش بود که شایعاتی در این رابطه مطرح شده بود.

وی در پایان با تاکید بر علم و علم اندوزی در دانشگاه به دانشجویان توصیه کرد: گاها برای پاسخ به این شبهات میتوانید کانال پژوهشی آرتا را دنبال کنید.

گزارش گر: دانشجو معلم ورودی 1401  امیر حسین بهبودی بجستانی


نظرات کاربران