مرکز آموزش عالی شهید رجایی تربت حیدریه

طلاعیه ثبت نام حضوری و شروع کلاسهای مهارت آموزان رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان واحد شهید رجایی تربت حیدریه

 

قابل توجه مهارت آموزان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 1401 ، جاماندگان مشمولین قانون تعیین تکلیف معلمین حق التدریس، آموزشیاران نهضت سواد آموزی ، فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر و تکمیل ظرفیت معرفی شده از سوی وزارت آموزش و پرورش » در دو رشته آموزش ابتدایی
طبق اعلام قبلی، ثبت نام حضوری و شروع کلاسهای آموزشی شما عزیزان در واحد شهید رجایی تربت حیدریه از ساعت 7:30 روز جمعه مورخه 28/7/1402 آغاز می گردد( کلاس ها روز های پنج شنبه و جمعه هر هفته تا مورخه 3/9/1402 ی باشد و فقط این هفته پنج شنبه کلاس برگزار نمی شود)
ثبت نام حضوری «تطیبق مدارک بارگزاری شده ثبت نام غیر حضوری با اصل مدارک توسط کارشناس مربوطه» تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.لازم به توضیح است همزمان با شروع پودمان مهارت آموزان محترم نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.اصل شناسنامهاصل کارت ملیاصل گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی مورد تأیید استان سهمیه خدمتیاصل کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).اصل گواهی قبولی در آزمون داخلی برای مشمولین نهضت سوادآموزیاصل معرفی نامه استان سهمیه خدمتی( این معرفی نامه بدون کد رهگیری، مهر و امضا فاقد اعتبار است) مخصوص نیروهای خرید خدمات1 قطعه عکس پرسنلی تذکر1: عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.تذکر2: مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده مهارت آموز است. شروع دوره آموزشی و برنامه درسیدوره مهارت آموزی شامل دو پودمان می باشد. پودمان اول آن از این آغاز می¬شود که مهارت آموزان باید پس از ثبت نام براساس برنامه اعلامی آموزش در کلاس درس حضور یابند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.
پودمان¬ های اول و دوم به صورت حضوری برگزار می¬ شود. درکنار آموزش حضوری بسته ¬های یادگیری الکترونیکی که لینک آن در منوی اصلی پورتال سازمان مرکزی دانشگاه با عنوان (محتوای دوره مهارت آموزی ) ایجاد شده است در دسترس می باشد.
تذکر 3اعلام اسامی مهارت آموزان به وزارت آموزش و پرورش از سوی دانشگاه فرهنگیان منوط به گذراندن دو پودمان یک و دو و شرکت در آزمون اصلح(جامع ) و قبولی در موارد ذکر شده می باشد.


نظرات کاربران