شرکت فعالانه تمامی کارکنان دانشگاه فرهنگیان واحد شهید رجایی تربت حیدریه، در راهپیمایی روز قدس

ای قدس ای شهر خدا آزاد می خواهم تو را*****معراج گاه مصطفی آزاد می خواهم تو را

ای قبله گاه اولین بهر رسول آخرین ***** از سلطه صهیونیان آزاد  می خواهم تو را

 

فلسطین مسئله اول جهان اسلام است. "مقام معظم رهبری"

 

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرا رسید روزی که به ابتکار معمار کبیر انقلاب حضرت امام(ره) روز قدس نام گذاری شد؛ روزی برای حمایت از ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین است که از سال 1948 تا کنون توسط استکبار صهیونیستی از وطن و زادگاه خویش آواره شده اند.

قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان بیش از 60 سال است که در اشغال ناجوانمردانه عده ای جنایتکار قرار گرفته و هر ساله در جمعه آخر ماه مبارک رمضان مردم ایران در اقتدا به امام خمینی(ره) که فرمودند: "روز قدس روز جهانی است"، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است و در عمل به فرامین مقام معظم رهبری به تکلیف شرعی، اخلاقی و انسانی خویش عمل نمود. و با حضور گسترده در راهپیمایی شکوهمند روز قدس حمایت خویش را از ملت نجیب و مظلوم فلسطین اعلام می دارد.

خانواده بزرگ دانشگاه فرهنگیان نیز اعم از اساتید محترم، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی همراه سایر آحاد مردم همیشه در صحنه در این راهپیمایی شرکت خواهند نمود؛ به امید آنکه روزی در همین نزدیکی با ظهور حضرت مهدی (عج) با رفع ظلم و بی عدالتی و فقر ستمدیدگان و مستضعفان جهان شاهد تحقق وعده اللهی باشند که: وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ


| شناسه مطلب: 107160

تعداد بازدید: 122 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران